Adella Fashion náramok AJ010056

AJ010056

Nový tovar

Adella Fashion Pozlátený náramok s veľkými očkami so zirkónmi

Viac detailov

Na sklade, odosielame najbližší pracovný deň.

5,40 €

-70%

17,99 €

Pridať do zoznamu želaní

Platba na dobierku alebo
Platba na dobierku alebo

Tabuľka dát

Určenie šperku Dámsky
Materiál šperku Pozlátená zliatina
Rozmer šperku vnútorný obvod: 20 cm
Farba šperku Ružové zlato

Detaily

Adella Fashion Pozlátený náramok s veľkými očkami so zirkónmi

Rozmer šperku: vnútorný obvod: 20 cm, Materiál šperku: Antialergická zliatina + Stellux - prvotriedne rakúske zirkóny najvyššej kvality + 18K ružovým zlatom potiahnutá

Adella Fashion šperky sú vždy pozlátené pravým 18 karátovým zlatom alebo platinou prípadne sú rhódiované. Základným materiálom na výrobu šperkov je vysokokvalitná zliatina zo zinku bez alergénov a ťažkých kovov, ktorá je minimálne 3 x potiahnutá vrstvou zlata alebo platiny. Zlato a platina dodáva šperkom vysoký lesk, trvanlivosť a je odolné voči oderu a oxidácii. Pozlátené šperky, na rozdiel od strieborných, neoxidujú a dlhodobo si udržiavajú vysoký lesk.

Zirkóny a kryštály používané pri výrobe šperkov Adella Fashion sú vždy najvyššej kvality s vysokým leskom a precíznosťou. V odborných kruhoch sú hodnotené známkou AAA+. Pri výrobe šperkov sa najčastejšie používajú rakúske kryštály zn. Stellux, ktoré sú svojou kvalitou na svetovej špičke vo výrobe zirkónov a kryštálov. Súčasťou balenia šperkov Adella fashion je aj vrecúško na šperky.

30 produktov v rovnakej kategórii