Adella Fashion Náhrdelník AJ020004

AJ020004

Nový tovar

Adella Fashion Pozlátený náhrdelník s príveskom so zirkónmi

Viac detailov

Na sklade, odosielame najbližší pracovný deň.

3,60 €

-70%

11,99 €

Pridať do zoznamu želaní

Platba na dobierku alebo
Platba na dobierku alebo

Tabuľka dát

Určenie šperku Dámsky
Materiál šperku Pozlátená zliatina
Rozmer šperku retiazka: 46 cm + 6 cm predĺženie , prívesok: 5 cm
Farba šperku Ružové zlato

Detaily

Pozlátený náhrdelník s príveskom v tvare srdca. Dvojité srdce osadené zirkónmi.

Rozmer šperku: retiazka: 46 cm + 6 cm predĺženie , prívesok: 5 cm. Farba šperku: Ružové zlato. Povrchvá úprava: 3 x potiahnuté 18 karátovým ružovým zlatom. .

Adella Fashion šperky sú vždy pozlátené pravým 18 karátovým zlatom alebo platinou prípadne sú rhódiované. Základným materiálom na výrobu šperkov je vysokokvalitná zliatina zo zinku bez alergénov a ťažkých kovov, ktorá je minimálne 3 x potiahnutá vrstvou zlata alebo platiny. Zlato a platina dodáva šperkom vysoký lesk, trvanlivosť a je odolné voči oderu a oxidácii. Pozlátené šperky, na rozdiel od strieborných, neoxidujú a dlhodobo si udržiavajú vysoký lesk.

Zirkóny a kryštály používané pri výrobe šperkov Adella Fashion sú vždy najvyššej kvality s vysokým leskom a precíznosťou. V odborných kruhoch sú hodnotené známkou AAA+. Pri výrobe šperkov sa najčastejšie používajú rakúske kryštály zn. Stellux, ktoré sú svojou kvalitou na svetovej špičke vo výrobe zirkónov a kryštálov. Súčasťou balenia šperkov Adella fashion je aj vrecúško na šperky.

30 produktov v rovnakej kategórii