Na všetok tovar zakúpený u nás, poskytujeme úplný, záručný a pozáručný servis.
Záručný servis zabezpečujeme vždy prostredníctvom oficiálnych distribútorov, prostredníctvom ich zmluvných servisných stredísk alebo je riešený výmenou za nový tovar. Službu záručného servisu zabezpečujeme len na tovar, ktorý boli zakúpený prostredníctvom nášho e-shopu.  

Pozáručný servis je platená služba ktorú zabezpečujeme prostredníctvom profesionálnych hodinárstiev, opravovní hodiniek a servisov. V prípade záujmu o túto službu Vám po zaslaní hodiniek / šperkov /  pošleme cenovú ponuku na opravu a po jej odsúhlasení tovar necháme opraviť. Poštovné na spätné odoslanie po oprave neúčtujeme. Platíte si len poštovné na zaslanie k nám a servisný úkon. Službu pozáručného servisu poskytujeme len na tovar, ktorý bol zakúpený prostredníctvom nášho e-shopu. 

Na požiadanie Vám zašleme poukážku na BEZPLATNÚ úpravu dĺžky kovového náramku hodiniek  do zmluvného servisu / v Bratislave - zoznam viď dolu /, kde Vám náramok bezplatne upravia. Ak máte o túto službu záujem, v objednávke do poznámky uveďte že požadujete poukaz na úpravu náramku


UPOZORNENIE: Úpravu dĺžky kožených, kaučukových alebo textilných remienkov nerobíme. Robíme výlučne úpravu náramkov, ktoré majú túto možnosť / rozoberateľné náramky /. O úpravu remienkov a náramkov, ktoré nemajú túto možnosť, môžete požiadať v hodinárstvach. Táto úprava je však trvalým zásahom a preto v prípade vrátenia hodiniek v zákonnej lehote nebudú hodinky posudzované ako plnohodnotné. Viď obchodné podmienky článok 9 bod 2. Preto túto úpravu odporúčame spraviť vtedy, keď si budete 100 % istá / istý /, že si hodinky ponecháte.    

V súčasnosti spolupracujeme s týmito hodinárstvami, kde môžete poukážku na úpravu náramku uplatniť:

Bratislava:

Hodinárstvo DENISA
Obchodná 534/60
Bratislava - Staré Mesto
tel: 02/527 335 29 

hodinárstvo Denisa na obchodnej ulici


Hodinárstvo DENISA

Martinčekova 33 - NC Astra
Bratislava-Ružinov
tel: 02/534 129 60 

Hodinarstvo Denisa Martincekova ulica