Darčekové balenie - podmienky:  

Máte záujem o darčekové zabalenie s Vašim venovaním?  Alebo o odoslanie už zabaleného tovaru na adresu obdarovaného? U nás to nie je žiadny problém. V objednávkovom procese / v kroku č. 4 - "Doručenie" / zakliknite možnosť darčekového zabalenia a do poznámky uveďte požadovanú farbu balenia, prípadne aj text odkazu na kartičku. Kartičku vytlačíme na kvalitný papier a pribalíme k tovaru. Odporúčaná dĺžka textu je do 60 znakov. V prípade dlhšieho textu zmenšíme písmo. Veľkosť kartičky je cca 8 x 5 cm.

Predpokladáme, že darček nebudete chcieť posielať obdarovanému na dobierku, preto u nás máte možnosť úhrady vopred. Darčekovo zabalený tovar aj s Vašim venovaním zašleme hneď po jeho zaplatení. V prípade platby cez GoPay začneme vybavovať Vašu objednávku takmer okamžite. 

Cena darčekového balenia aj s tlačou darovacej kartičky je 2,- €. 
Tovar je vždy zabalený v originálne dodávanej krabičke od výrobcu a obsahuje okrem tovaru aj štítok s identifikačným číslom. Tento štítok je zárukou originality tovaru a NIE JE z výrobku pred zabalením odstránený. V prípade, ak štítok obsahuje cenovku, táto je zo štítku odstránená a zákazník dostane tovar bez cenovky. Identifikačný štítok sa z tovaru neodstrňuje, nakoľko v prípade vrátenia tovaru v zákonnej lehote do 14 dní, je podmienkou vrátenia tovaru aj vrátenie identifikačného štítku. Viď obchodné podmienky bod 9. 
 

Vzory balenia:
Môžete si objednať z 3 farieb lesklého / perleťového / papiera *: Balíčky sú vždy previazané stužkou rovnakej farby. V prípade textu je darovacia kartička pripnutá k baleniu.
Momentálne nie je možné zabalenie do iných darčekových krabičiek.

červený, zlatý alebo strieborný papier:

darcekove balenie

* V prípade, ak v objednávke darčekového balenia neuvediete farbu papiera, tovar zabalíme do strieborného alebo zlatého papiera.