Znížená cena! AHAVA - Soľ z mŕtvého mora - Prírodná kúpeľová soľ 250g - Natural Dead Sea Bath Salts 250gr Zobraziť v§čší

AHAVA - Soľ z mŕtvého mora - Prírodná kúpeľová soľ 250g - Natural Dead Sea Bath Salts 250gr

AH0039

Nový tovar

Prírodná kúpeľová soľ 250g

+ Dnešná mimoriadna zľava

Viac detailov

NA SKLADE 1-2 KUSY . ODOSIELAME NAJBLIŽŠÍ PRACOVNÝ DEŇ. DORUČENIE DO DVOCH PRACOVNÝCH DNÍ.

3,16 €

-45%

5,75 €

Pridať do zoznamu želaní

Platba na dobierku alebo
Platba na dobierku alebo

Detaily

Kryštalická soľ z Mŕtveho mora
Účinky kryštalickej soli z Mŕtveho mora sú jedným z dôvodov návštev Mŕtveho mora. Soľ pomáha telu zbaviť sa svalového napätia a takisto má silne regeneračný účinok na pokožku. Dokonalá možnosť dopriať si wellness efekt Mŕtveho mora v domácich kúpeľoch.
Kúpeľ v soli z Mŕtveho mora je vhodná aj pri liečbe psoriázy a ďalších kožných ochorení a taktiež pri reumatických a kĺbových problémoch.
Kúpeľ z kryštalickej soli z Mŕtveho mora AHAVA Vám domov prináša skúsenosti z kúpeľov pri Mŕtvom mori. Teplá minerálna kúpeľ Vám pripraví luxusný príjemný zážitok ako pre telo, tak aj pre dušu.

Táto soľ kryštalizovala z vôd Mŕtveho mora v procese prirodzeného odparovania. Obsahuje unikátny komplex minerálov, najmä horčíka, vápnika, sodíka, draslíka a ďalších. Pôsobí upokojujúcim a relaxačným účinkom na celé telo i nervový systém a tichí svalovú únavu. Čistí a revitalizuje pokožku a odstraňuje z nej škodlivé látky.

Firma Dead Sea Laboratories kryštály za použitia najnovších technologických metód veľmi starostlivo pripravila pre využitie u Vás doma. Zdravie a krása, ktoré prináša kúpeľ zo soli z Mŕtveho mora AHAVA spočívajú na mnohoročných skúsenostiach, vedeckých výskumoch a prinášajú uspokojenie svojim užívateľom.

Použitie: 250 g soli rozpustite vo vani s teplou vodou. V kúpeli relaxujte 15-20 minút. Potom sa opláchnite vlažnou vodou, osušte a použite telové mlieko alebo telový krém Ahava. Chráňte oči. Ak trpíte vysokým krvným tlakom, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Soľ môžete ďalej použiť lokálne napríklad pre kúpeľ nôh, inhaláciám alebo obkladom. Pre lokálne použitie vsypte až 50 g do 1 litra vlažnej vody a aplikujte napr. Namočenou gázou alebo tampónom. Roztok môžete použiť opakovane.

Zloženie: 100% Dead Sea Salts.

Obsah balenia: 250 g

1 produkt v rovnakej kategórii